Na predaj rodinný dom v centre Bánovce nad Bebravou.

Cena: 122 000
Kontakt Jaroslav Kováčik
0910299026
kovacik@bigreal.sk
Pridal
Jaroslav Kováčik (23)
Telefón: 0910299026 kovacik@bigreal.sk

Popis

Ponúkame na predaj, 3 izbový rodinný dom v centre Bánovce nad Bebravou. Predávaný dom je vhodný na bývanie, alebo na podnikateľské účely, vzhľadom na polohu. Dom so zastavanou plochou cca. 130 m2. je jednopodlažný so sedlovou strechou, nachádza sa v tichej lokalite v blízkosti centra na slnečnom, rovinatom pozemku, s celkovou výmerou 900 m2. Dom pozostáva: vstupná predsieň, chodba,  kuchyňa, 3 izby, kúpeľňa a wc, kotoľňa, 2 komory a terasa. K domu patrí drevená garáž s hospodárskou miestnosťou . Dom je pripojený na všetky inžinierske siete, kúrenie je ústredné plynové. Dom je  suchý, postavený z pálenej tehly. Po úpravách nového vlastníka podľa vlastných predstáv, poskytne bývanie alebo podnikanie s vynikajúcou dostupnosťou v centra mesta Bánovce nad Bebravou. Bližšie informácie a foto nehnuteľnosti k dispozícii v realitnej kancelárii.

Obhliadku Vám rád zabezpečí Jaroslav Kováčik č.t.0910299026
V cene je zahrnutý kompletný právny servis, vypracovanie návrhu na vklad do katastra nehnuteľností a poradenstvo v oblasti financovania a poistenia.

Špecifické detaily inzerátu

ID ponuky JK108
TYP predaj
Domy rodinné domy
Vlastníctvo osobné
Podlaha parkety, PVC
Steny stierky
Okná pôvodné
Kúpelňa / WC vaňa klasická
Kuchyňa linka, sporák
Stav objektu neuvedené
Konštrukcia tehlový
Druh parkovania vyhradené parkovanie
Kúrenie ústredné
Energetický certifikát neuvedené
Výhody slnečný, tiché prostredie, škola/škôlka, obchody, zástavka autobusová/MHD, zdravotné stredisko, kultúrne stredisko
Elektrika na pozemku
Odpady kanalizácia

Mesto

Bánovce nad Bebravou, Bánovce nad Bebravou, Trenčiansky kraj

Vyhľadávanie