Na predaj rodinný dom v obci Horné Naštice-okr.Bánovce nad Bebravou/

Cena: 52 000
Kontakt Milan Dubný
0910968857
dubny@bigreal.sk
Pridal
Milan Dubný (11)
Telefón: 0910 968 857

Popis

Ponúkame iba u nás na predaj rodinný dom v obci Horné Naštice v okrese Bánovce nad Bebravou.Rodinný dom je postavený z pálenej tehly na veľkom slnečnom pozemkom o celkovej výmere 1392 m2,z toho je zastavaná časť 1224 m2 a úžitková plocha 490 m2.Do domu je privedená elektrika a voda, k plynu sa treba pripojiť prípojkou.V obci je vybudovaná nová kanalizácia-treba sa len pripojiť.Na pozemku sa nachádzajú dve studne.Nehnuteľnosť je vhodná aj na podnikateľské účely svojou polohou v blízkosti okresného mesta/cca 5 minút do centra/, a v tesnej blízkosti sa nachádza rozsiahla asfaltová plocha vhodná na parkovanie a po dohode s majiteľom je možnosť dokúpiť časť pozemku a tým vznikne prístup na pozemok aj zo zadnej časti.Nehnuteľnosť je v dobrom stave,treba vidieť,určite odporúčam.Cena 52.000 €.

Obhliadku Vám rád zabezpečí Milan Dubný tel:0910968857 alebo Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

V cene je zahrnutý právny servis,vypracovanie návrhu na vklad do katastra nehnuteľností a poradenstvo v oblasti financovania a poistenia.

Špecifické detaily inzerátu

TYP predaj
Domy rodinné domy
Vlastníctvo osobné
Zastavaná plocha 1224 m2
Úžitková plocha 490 m2
Celková výmera 1392 m2
Podlaha dlážkovina, betón
Steny omietky
Okná pôvodné
Stav objektu neuvedené
Konštrukcia tehlový
Druh parkovania vyhradené parkovanie
Kúrenie lokálne
Energetický certifikát neuvedené
Výhody slnečný, tiché prostredie, škola/škôlka, zástavka autobusová/MHD
Elektrika na pozemku
Odpady kanalizácia

Mesto

Horné Naštice, Bánovce nad Bebravou, Trenčiansky kraj

Vyhľadávanie