Na predaj veľký rodinný dom v obci Uhrovec

Cena: 132 000
Kontakt Jaroslav Kováčik
0910299026
kovacik@bigreal.sk
Pridal
Jaroslav Kováčik (19)
Telefón: 0910299026 kovacik@bigreal.sk

Popis

Ponúkame na predaj  veľký rodinný dom  v obci Uhrovec, ktorá je vzdialenej len 7 km od okresného mesta Bánoviec nad Bebravou. Uhrovec je krásna podhorská obec  s kompletnou občianskou vybavenosťou-(škola, škôlka, obchod, zdravotné stredisko, lekáreň atď.)
Rodinný dom s úžitkovou plochou až cca.320m2.,prešiel kompletnou rekonštrukciou a pozostáva z prízemia, ktoré je pred dokončením. Na prízemí je chodba,3xizba, kúpľňa s wc  a schodište, ktoré je centrálne pre všetky podlažia. Prízemie je možné využiť aj na komerčné účely. Prvé podlažie je tvorené z 2xizba, obývacia izba s kuchynským kútom , kúpeľňa zo sprchovým kútom a wc a vstupom na balkón z ktorého je výhľad na pozemok. Na druhom podlaží ,ktoré je podkrovné je veľký otvorený priestor s kuchynským kútom, kúpeľňou zo sprchovým kútom a wc ,spálňou s veľkým preskleným vstupom na balkón z ktorého je výhľad na celý pozemok a obec.  Dom má novú strechu, novú fasádu, plastové okná , vstupné dvere, nové elektrické aj vodovodné inštalácie na 1 a2 podlaží sú plávajúce podlahy, omietky ,obklady, krbové kachle, elektrické  bojleri na teplú vodu. Dom je napojený na obecný  vodovod, na pozemku je k dispozícii aj vlastná studňa a odpad je riešený žumpou. Ku domu patrí veľká dielňa cca125m2 ,ktorá môže slúžiť aj ako garáž a vedľajšie priestory , ktoré sú využívané ako sklad. Celková rozloha pozemku je 708 m2.
V cene je zahrnutý kompletný právny servis, vypracovanie návrhu na vklad do katastra nehnuteľností a poradenstvo v oblasti hypotekárneho financovania a poistenia.

Špecifické detaily inzerátu

ID ponuky JK042
TYP predaj
Domy rodinné domy
Vlastníctvo osobné
Úžitková plocha 320
Celková výmera 708
Kúpelní 3
Kuchýň 3
Loggií 2
Garáži 1
Podlaha plávajúca, dlažba, betón
Steny stierky
Okná plastové
Kúpelňa / WC sprchovací kút
Kuchyňa kuchynský kút
Stav objektu úplná rekonštrukcia
Konštrukcia tehlový
Druh parkovania vyhradené parkovanie
Kúrenie krb
Energetický certifikát neuvedené
Výhody slnečný, tiché prostredie, škola/škôlka, obchody, zástavka autobusová/MHD, zdravotné stredisko, kultúrne stredisko
Elektrika na pozemku
Odpady žumpa

Mesto

Uhrovec, Bánovce nad Bebravou, Trenčiansky kraj

Vyhľadávanie