veľký dom na predaj Uhrovské Podhradie

Cena: 48 000
Kontakt Milan Dubný
0910 968 857
dubny@bigreal.sk
Pridal
Milan Dubný (9)
Telefón: 0910 968 857

Popis

Ponúkame na predaj veľký dom,s veľkým pozemkom/3108 m2/,s hospodárskymi budovami v obci Uhrovské Podhradie/okr.Bánovce nad Bebravou/.Dom sa nachádza v tichej ,slnečnej časti obce,pozostáva zo staršej kamennej časti z roku 1935 a novšej prednej tehlovej časti z roku 1957.

Dispozičné riešenie domu pozostáva zo vstupného zádveria,z priestrannej chodby,kuchyne,dvoch izieb,kúpeľne s toaletou a vstupom na poschodie a do ďaľšej pôvodnej časti domu.Na poschodí sa nachádzajú dve izby a vstup na balkón/terasu/.V staršej časti domu sa nachádza chodba,jedna izba,kuchyňa,kúpeľňa s toaletou,podpivničená stodola a garáž.Na pozemku sa nachádzajú dve ďaľšie hospodárske budovy,slúžia ako sklad.Dom je napojený vodovod a elektricku energiu.Vykurovanie zabezpečené kotlom na tuhé palivo.Dom je obývateľný a po úpravách vhodný aj ako ubytovacie zariadenie napr.penzión.Pozemok je zaujímavý aj tým,že na pozemku môžete byť vlastníkom skalného úbočia a časti lesa,ktoré sa nachádza priamo za domom.

Uhrovské Podhradie je rekreačne turisticky vyhľadávaná lokalita pre aktívny oddych v prírode s možnosťou turistiky,cykloturistiky a hubárčenia.v blizkosti sa nachádzajú termálne kúpaliská a možnosť si dobre zalyžovať.Cena 48.000,-Euro.

Obhliadku a ďaľšie informácie zabezpečí Milan Dubný tel: 0910 968 857,mail Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.  

Špecifické detaily inzerátu

TYP predaj
Domy novostavby
Vlastníctvo osobné
Stav objektu neuvedené
Konštrukcia tehlový
Druh parkovania vyhradené parkovanie
Kúrenie ústredné
Energetický certifikát neuvedené

Mesto

Uhrovské Podhradie, Bánovce nad Bebravou, Trenčiansky kraj

Vyhľadávanie