Ponúkame na predaj Rekreačné zariadenie v rekeačnej oblasti Duchonka

Cena: 1 020 000
Kontakt Jaroslav Kováčik
0910299026
kovacik@bigreal.sk
Pridal
Jaroslav Kováčik (21)
Telefón: 0910299026 kovacik@bigreal.sk

Popis

Ponúkame na predaj  Rekreačné zariadenie  s domácou atmosférou, ktoré  sa  nachádza v tichom príjemnom a slnečnom prostredí v rekreačnej oblasti Duchonka.

Rekreačná oblasť Duchonka sa nachádza iba 15 km od okresného mesta Topoľčany, na úpätí pohoria Považský Inovec, ponúka široké možnosti športového vyžitia a strávenia voľného času. Okolité lesy ponúkajú príjemné prechádzky prírodou, turistiku, cykloturistiku, alebo zber húb, ktorým sa tu dobre darí. Pre milovníkov vodných športov je tu možnosť surfovania, člnkovania a vodného bicyklovania na vodnej nádrži, samozrejme si na svoje si prídu aj rybári. Športový areál Duchonka  ponúka tenisové kurty, volejbalové ihrisko, minigolf, stolný tenis a na trávnatých a piesočnatých plážach sú tu pre deti  hojdačky a preliezky.

V areáli Rekreačného zariadenia o celkovej výmere cez 9000m2, ktoré je na predaj sa nachádza hlavná veľká chata, v ktorej je reštaurácia s vlastnou kuchyňou, bar, výčap, skladové miestnosti, sauna, fitness, biliardová miestnosť, veľká terasa s krásnym výhľadom na celý veľký udržiavaný a slnečný areál, ktorý je orientovaný na juh. Súčasťou zariadenia je 6 murovaných chát. V každej chate sa nachádzajú 4 izby, spoločenská hala s kuchynskou linkou a krbom. Všetky chaty sú vybavené televízorom, varičom, chladničkou a majú vlastné sprchy a wc. V areáli sa nachádza aj tenisový kurt, vyhrievaný bazén. K areálu patrí aj kus lesa. Všetky budovy sú vykurované centrálne novým kotlom na pelety s možnosťou kúrenia aj tuhým palivom. Bazén aj voda do celého zariadenia je vykurovaná solárnymi panelmi. Voda je z vlastného zdroja odpad je riešený obecnou kanalizáciou. Celý areál je oplotený s dostatkom  parkovacích miest.

Záleží už na novom majiteľovi ako využije toto rekreačné zariadenie, či už na svadby, rodinné, firemné akcie, rekreáciu, alebo ako domov dôchodcov. Možností je naozaj veľa.

Rekreačné zariadenie odporúčam vidieť!
Obhliadku Vám rád zabezpečí Jaroslav Kováčik č.t.0910299026
V cene je zahrnutý kompletný právny servis, vypracovanie návrhu na vklad do katastra nehnuteľností a poradenstvo v oblasti hypotekárneho financovania a poistenia.                                      

Špecifické detaily inzerátu

ID ponuky JK059
TYP predaj
Komerčné objekty objekty
Vlastníctvo osobné
Výťah nie
Stav objektu neuvedené
Konštrukcia tehlový
Druh parkovania vyhradené parkovanie
Kúrenie ústredné
Zariadenie zariadený
Celková výmera 9000
Inžinierske siete elektrika, kanalizácia
Elektrika na pozemku
Odpady kanalizácia
Energetický certifikát neuvedené
Terén mierne svahovitý
Umiestnenie zastavaná časť obce

Mesto

Prašice, Topoľčany, Nitriansky kraj

Vyhľadávanie