Rezervované-Na predaj záhrada-záhradka s chatkou-Bánovce nad Bebravou

Cena: 5 990
Kontakt Milan Dubný
0910968857
dubny@bigreal.sk
Pridal
Milan Dubný (12)
Telefón: 0910 968 857

Popis

Ponúkame Vám na predaj záhradu-záhradku s chatkou v záhradkárskej osade Vinohrady v meste Bánovce nad Bebravou/Horné Naštice.Záhrada je situovaná z polovice na rovinatom a z polovice na svahovitom pozemku.Na svahu sú vytvorené terasy,ktoré uľahčujú starostlivosťo pôdu. Na pozemku je chatka,altánok s posedením,sklad na uloženie náradia a dreva,pivnica v zemi na uloženie ovocia a zeleniny.Zavlažovavanie je riešené pomocou pumpy,ktorá je pripojená na vodu z blízkeho potoka.Vysadené su tu rôzne druhy ovocných stromov:jabloň,hruška,slivka,ringlota,višňa,ríbezla a vinič.Výmera pozemku je 400 m2.Cena 5.990 €.

V cene je zahrnuté zabezpečenie kompletného servisu ohľadom prevodu vlastníctva k nehnuteľnosti a taktiež poradenstvo v oblasti financovania kúpy nehnuteľnosti,protokolárne odovzdanie nehnuteľnosti vrátane prepisu energii.

Obhliadku a informácie zabezpečí Milan Dubný tel:0910 968 857 alebo Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

   

Špecifické detaily inzerátu

TYP predaj
Pozemky záhrady
Vlastníctvo osobné
Celková výmera 400 m2
Umiestnenie zastavaná časť obce
Terén mierne svahovitý
Elektrika pri pozemku

Mesto

Horné Naštice, Bánovce nad Bebravou, Trenčiansky kraj

Vyhľadávanie